Užitočné informácie

O nás

Naša rodinná marketingová agentúra sa špecializuje na podporu e-shopov na platforme Shoptet. Sme motivovaný a ambiciózny tím so skúsenosťami v tvorbe e-shopov a v oblasti digitálneho marketingu. Veríme, že naše skúsenosti a usilovná práca nám umožňujú byť spoľahlivým partnerom pre e-shopy, ktoré chcú byť úspešné v online svete.

 

Shoptet partner

 

V našom kolektíve sú odborníci v oblasti SEO optimalizácie, linkbuildingu, PPC reklamy, sociálnych sietí a copywritingu. Ponúkame komplexné riešenia od tvorby a vyladenia e-shopu na Shoptete, cez efektívnu optimalizáciu kampaní a zvyšovanie konverzií až po využívanie sociálnych médií.

 

Mgr. Roman Baľák

Mgr. Roman Baľák

 

Mgr. Katarína Baľáková

Mgr. Katarína Baľáková

 

S platformou Shoptet máme dlhoročné skúsenosti a vieme, ako sa v nej pohybovať. O tom svedčí aj to, že sme oficiálny bronzový Shoptet partner. Vieme, ako optimalizovať e-shop pre vyhľadávače a ako využiť rôzne funkcie a doplnky na zvýšenie konverzií. Sme schopní pomôcť našim klientom so založením a nastavením e-shopu, grafickým návrhom, napojením na externé systémy a optimalizáciou webových stránok.

 

Bronzový Shoptet partner

 

Usilujeme sa vždy držať krok s najnovšími trendmi a technológiami. Vďaka tomu sme schopní poskytovať našim klientom inovatívne riešenia a byť pre nich spoľahlivým partnerom v online svete. Veríme, že naše skúsenosti, ambície, usilovnosť a poctivá práca nám umožňujú byť skutočným partnerom pre e-shopy, ktoré chcú byť úspešné v online prostredí.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre svoj e-shop, kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s jeho digitálnou marketingovou stratégiou.

 

Mám záujem

 

 

Prečo my?

1. Sme seriózni a spoľahliví.

2. Sme kreatívni a inovatívni.

3. Sme rýchli a precízni.

4. Sme takmer 10 rokov skúsení.

5. Sme bronzový Shoptet partner

 

Shoptet partner

Bronzový Shoptet partner

 

Mám záujem

 

Referencie

Pomohli sme už množstvu klientov, ktorí chcú nakopnúť svoj online biznis na plné obrátky. Referencie sú pre nás dôležitým faktorom a svedčia o kvalite služieb, ktoré poskytujeme. Inšpirujte sa našimi realizovanými projektmi, ktoré sú tou najlepšou formou dôkazu našej práce.

 

E-shop Gario.sk

E-shop  Divazo.sk

E-shop KvalitneVoliere.sk

E-shop Glast.sk

Marketingová agentúra Futurino.sk

 

Mám záujem