Referencie

Pomohli sme už množstvu klientov, ktorí chcú nakopnúť svoj online biznis na plné obrátky. Referencie sú pre nás dôležitým faktorom a svedčia o kvalite služieb, ktoré poskytujeme. Inšpirujte sa našimi realizovanými projektmi, ktoré sú tou najlepšou formou dôkazu našej práce.

 

"Roman nám pravidelne pomáha riešiť problémy s nastaveniami feedov, pracovať s produktami a cenotvorbou. Profesionálny prístup a spoľahlivosť sú jeho najsilnejšími stránkami. Odporúčame aj na pomoc s marketingom."

Ing. Marek Loduha, Majiteľ marketingovej agentúry, Futurino.sk

 

"Pán Baľák je naozaj veľmi ochotný a milý človek, obrátili sme sa na neho s požiadávkou vytvorenia stránky/e-shopu dá sa povedať od nuly. Pomohol nám naozaj so všetkým s čím sme sa na neho obrátili a o rýchlosti konania ani nehovorím. Jeho skúsenosti a rady nesmierne uľahčia a skrátia prácu, či už pri nahrávaní alebo predaji v onlline svete. Naozaj vrelo odporúčam!"

Mária Hrkľová, Majiteľka e-shopu, Mokko.sk

 

"Pán Baľák mi na komplet prerobil dizajn eshopu, urobil ho prehľadnejší a počas celého procesu so mnou komunikoval úpravy. Urobil úkony, ktoré boli nad dohodnutý rámec, aby môj eshop urobil funkčný. Pána Baľáka každému odporúčam a určite ho aj do budúcna oslovím s dopytom o ďalšie úpravy."

Mgr. Matúš Mindák, Majiteľ e-shopu, Praedator.sk

 

E-shop Gario.skE-shop Divazo.sk

Marketingová agentúra Futurino.skE-shop Mokko.skE-shop Praedator.sk

E-shop KvalitneVoliere.skE-shop Bageris.sk

E-shop Kokua.skE-shop KlimaComfort.sk

 

 

Mám záujem