O nás

Naša rodinná marketingová agentúra sa špecializuje na podporu e-shopov na platforme Shoptet. Sme motivovaný a ambiciózny tím so skúsenosťami v tvorbe e-shopov a v oblasti digitálneho marketingu. Veríme, že naše skúsenosti a usilovná práca nám umožňujú byť spoľahlivým partnerom pre e-shopy, ktoré chcú byť úspešné v online svete.

 

Shoptet partner

 

V našom kolektíve sú odborníci v oblasti SEO optimalizácie, linkbuildingu, PPC reklamy, sociálnych sietí a copywritingu. Ponúkame komplexné riešenia od tvorby a vyladenia e-shopu na Shoptete, cez efektívnu optimalizáciu kampaní a zvyšovanie konverzií až po využívanie sociálnych médií.

 

Mgr. Roman Baľák

Mgr. Roman Baľák

 

Mgr. Katarína Baľáková

Mgr. Katarína Baľáková

 

S platformou Shoptet máme dlhoročné skúsenosti a vieme, ako sa v nej pohybovať. O tom svedčí aj to, že sme oficiálny bronzový Shoptet partner. Vieme, ako optimalizovať e-shop pre vyhľadávače a ako využiť rôzne funkcie a doplnky na zvýšenie konverzií. Sme schopní pomôcť našim klientom so založením a nastavením e-shopu, grafickým návrhom, napojením na externé systémy a optimalizáciou webových stránok.

 

Bronzový Shoptet partner

 

Usilujeme sa vždy držať krok s najnovšími trendmi a technológiami. Vďaka tomu sme schopní poskytovať našim klientom inovatívne riešenia a byť pre nich spoľahlivým partnerom v online svete. Veríme, že naše skúsenosti, ambície, usilovnosť a poctivá práca nám umožňujú byť skutočným partnerom pre e-shopy, ktoré chcú byť úspešné v online prostredí.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre svoj e-shop, kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s jeho digitálnou marketingovou stratégiou.

 

Mám záujem